lipamtbmaraton19

MARATON MTB - III Lipa MTB Maraton. Lipno 1.06.2019

Lista Zawodników

Poniżej znajduje się lista zawodników, którzy zarejestrowali się przy użyciu formularza rejestracji.


#

Imię i nazwiskoKategoria KlubMiastoOpłata
1.Joanna TumaniecKobiety(40+)KRÓTKI
Cryospace Olsztyn Olsztyn
2.Tomasz ReinholzMężczyźni(18-19lat)KRÓTKI
MTB Eldar ŚwiecieŚwiecie Terespol PomorskiZapłacono
3.Marian ReinholzMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
ŚwiecieŚwiecieZapłacono
4.Arkadiusz BińczakMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
CYKLO KWIDZYNKWIDZYNZapłacono
5.Wojciech KromMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Cryospace OlsztynOlsztyn
6.Dariusz TumaniecMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Kross Centrum Rowerowe OlsztynOlsztyn
7.Grzegorz PodgórskiMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
Cyklo KwidzynKwidzyn
8.Aurelia PoczopkoKobiety(40+)KRÓTKI
CRYOSPACE OLSZTYNWarkały 32AZapłacono
9.Andrzej PoczopkoMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
CRYOSPACE OLSZTYNOlsztynZapłacono
10.ANNA OSTROWSKAKobiety(40+)DŁUGI
T4B TEAMCHORZELEZapłacono
11.Grzegorz OstrowskiMężczyźni(50-59lat)DŁUGI
T4B TeamChorzeleZapłacono
12.Grzegorz GidaszewskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWłocławek
13.Justyna GidaszewskaKobiety(30-39lat)KRÓTKI
WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWłocławek
14.Krzysztof GaćkowskiMężczyźni(60+)KRÓTKI
LKK Ziemia LubawskaIława
15.Bartosz TeperChłopcy(12-13lat)MALUTKI
brakKruszynZapłacono
16.Martyna MichorzewskaDziewczynki(12-13lat)MALUTKI
brakKruszynZapłacono
17.Ireneusz PyszoraMężczyźni(50-59lat)KRÓTKI
LTM Masters TeamGrudziądz
18.Paulina AppeltDziewczynki(10-11lat)MALUTKI
SISU-OWB teamBydgoszcz
19.Agnieszka KamińskaKobiety(40+)DŁUGI
SISU-OWB teamBydgoszcz
20.Oskar SasakMężczyźni(16-17lat)KRÓTKI
-WłocławekZapłacono
21.Aleksander PiernikowskiChłopcy(10-11lat)MALUTKI
WSKG Rowery Jamróz Terbud TeamWłocławek
22.Adam SmętkowskiMężczyźni(18-19lat)DŁUGI
ZSEL WłocławekWłocławekZapłacono
23.Michał NiewiadomyMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Cyklo BydgoszczBydgoszczZapłacono
24.Mirosław KowalskiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
AGRO MIL MTB green teamWąbrzeźnoZapłacono
25.Szymon KowalskiMężczyźni(18-19lat)KRÓTKI
AGRO MIL MTB green teamWabrzeźnoZapłacono
26.Witold TokarskiChłopcy(8-9lat)MALUTKI
SP SadlnoSadlno
27.Dariusz PiotrzkiewiczMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
sisu owb teamLubicz GórnyZapłacono
28.Mikołaj KołodziejskiChłopcy(8-9lat)MALUTKI
-Włocławek
29.Marek OniszkoMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
PłockPłock
30.Miłosz BeneturskiChłopcy(8-9lat)MALUTKI
-Fabianki
31.Grzegorz BrunowiczMężczyźni(60+)KRÓTKI
NiezrzeszonyLipnoZapłacono
32.Krzysztof LicaMężczyźni(50-59lat)KRÓTKI
SISU OWB TeamBydgoszczZapłacono
33.Marcin WierzbickiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
.OsówkaZapłacono
34.Monika Rupar- ZawadzkaKobiety(40+)KRÓTKI
Biegam bo muszęLipnoZapłacono
35.Kacper SiergiejChłopcy(10-11lat)MALUTKI
MławaMława
36.Hadrian GruszewskiChłopcy(14-15lat)MALUTKI
MławaMława
37.Bartosz GrędzińskiMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
Kross Staff TeamMławaZapłacono
38.Rafał JackowskiMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
ZADROGA RACING TEAMNoweZapłacono
39.Dawid MaszerowskiMężczyźni(18-19lat)KRÓTKI
Płocki Klub Kolarski SierpcZapłacono
40.Dawid MarciniakChłopcy(10-11lat)MALUTKI
Lipno
41.Maciej CiesielskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
GTR GOLUB-DOBRZYŃGolub-DobrzyńZapłacono
42.Dawid DębińskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
.87-640Zapłacono
43.Jan WierzbickiMężczyźni(16-17lat)KRÓTKI
SalixTEAMLipnoZapłacono
44.Piotr PiaseckiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
jubilermonika.plWłocławekZapłacono
45.Miłosz BłaszczykMężczyźni(16-17lat)KRÓTKI
WSKG rowery jamróz terbud teamSzpetal górnyZapłacono
46.Jakub RzymskiMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
Lipno BiegaLipnoZapłacono
47.Krzysztof MaciejaMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWłocławekZapłacono
48.Krzysztof KosteckiMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
niezrzeszonylipnoZapłacono
49.Damian DichtingMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
TCHGrudziądzZapłacono
50.Jakub SzczepankowskiChłopcy(10-11lat)MALUTKI
LipnoLipno
51.Jarosław ProścińskiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Sport Serwis Team BydgoszczBydgoszcz
52.Wiktoria Kucharska Dziewczynki(12-13lat)MALUTKI
GTR GOLUB-DOBRZYŃ Golub-Dobrzyń
53.Sebastian WróbelMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Cyklo Bydgoszcz BydgoszczZapłacono
54.Aneta TokarskaKobiety(40+)KRÓTKI
brakSADLNOZapłacono
55.Maksymilian UlicznyChłopcy(8-9lat)MALUTKI
-Płock
56.Marcin UlicznyMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Płocki Klub KolarskiPłockZapłacono
57.Łukasz AlaszkiewiczMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
Rowerowe LipnoLipnoZapłacono
58.Mateusz PoredaChłopcy(10-11lat)MALUTKI
Lipno
59.Damian LewandowskiMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
NJS MTB WłocławekWłocławekZapłacono
60.Tomasz BienieckiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
WSKG Rowery Jamróz Terbud TeamWłocławek
61.Tomasz ImpertMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
LIPA MTB Lipno
62.Przemysław SkibińskiMężczyźni(16-17lat)KRÓTKI
WSKG Rowery Jamróz Terbud TeamWłocławek
63.Kacper BedraChłopcy(14-15lat)MALUTKI
NmlNowe Miasto Lubawskie
64.Jacek RogowskiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
KSR KościerzynaKościerzynaZapłacono
65.Rafał SzauerMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
LKK Ziemia LubawskaLubawaZapłacono
66.Michał GrzędzickiMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
Sara Workwear Wheel Brothers RacingGrudziądz
67.Łukasz GąsiorowskiMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
brakPłońsk
68.Michał LewandowskiMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
MROZBIKE.PLWąbrzeźno
69.Marcin MarchlewskiMężczyźni(18-19lat)KRÓTKI
KOMOBIKE SCOTTLubawaZapłacono
70.Marcin KawczyńskiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Lipa MTBLipno
71.Marcin KruszczyńskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Cyklo KwidzynKwidzynZapłacono
72.Marcin LorekMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
Mężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Rowery Kwiatkowski Torun
73.Marcin MałasMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
AZS Politechnika GdańskaBydgoszczZapłacono
74.Adrian DemskiMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
Bart j-bikeŚwiecieZapłacono
75.ADAM MAŃCZAKMężczyźni(50-59lat)KRÓTKI
KLUB FORMAGRUDZIADZZapłacono
76.Anna WichlińskaKobiety(30-39lat)DŁUGI
NJS MTB WŁOCŁAWEKWłocławekZapłacono
77.Krzysztof WłodarczykMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
BrakToruńZapłacono
78.Paweł HirschMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Cyklo BydgoszczBydgoszczZapłacono
79.Sławomir SmoleńMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
1975ChełmnoZapłacono
80.Rafał PółgęsekMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
1972Solec KujawskiZapłacono
81.Artur MurasMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
-WłocławekZapłacono
82.Piotr SzeflerMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
ŚwiecieŚwiecieZapłacono
83.Tymon Kuczyński Chłopcy(10-11lat)MALUTKI
SPDEEKAAWrocław
84.Artur ManikowskiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
BART J-Bike TeamSulnowoZapłacono
85.Rafał SzpontMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
TCHGrudziądzZapłacono
86.Danuta BadowskaKobiety(40+)KRÓTKI
DankaGolub-DobrzyńZapłacono
87.Roman WernikMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
brakŚwiecieZapłacono
88.Andrzej MączewskiMężczyźni(50-59lat)KRÓTKI
Sara Workwear Wheel Brothers RacingGrudziądzZapłacono
89.maksymilian wilmańskiChłopcy(8-9lat)MALUTKI
ciastkaLipno
90.Katarzyna WilmańskaKobiety(30-39lat)KRÓTKI
LipaLipnoZapłacono
91.Mariusz MarcinkowskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
ToruńToruńZapłacono
92.Marcin TężyckiMężczyźni(20-29lat)DŁUGI
HOTEL DIANASkępeZapłacono
93.Arkadiusz KujawskiMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
ZenoTeamIławaZapłacono
94.Piotr NierzwickiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
BART J-BIKE TEAMSulnowoZapłacono
95.Włodzimierz LewandowskiMężczyźni(60+)KRÓTKI
niezrzeszonyWłocławekZapłacono
96.Krzysztof WentaMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKBożepole WielkieZapłacono
97.Marcin PopiołekMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
.ToruńZapłacono
98.Aleksandra DorszDziewczynki(10-11lat)MALUTKI
KAMYK Radzymin MTB TeamWołomin
99.Rafał KarkowskiMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
Płocki Klub KolarskiPłockZapłacono
100.Kamil KowalskiMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
.Toruń
101.Mirosław RybińskiMężczyźni(50-59lat)KRÓTKI
TCHGrudziądzZapłacono
102.Waldemar GerlachMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
InowrocławZapłacono
103.Dariusz KotowskiMężczyźni(20-29lat)DŁUGI
NJS MTB WłocławekWłocławekZapłacono
104.Roman kRZEŚNIAKMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
BART J-BIKEswiecieZapłacono
105.Jarosław WołosiukMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
Cryospace OlsztynOlsztyn
106.Damian Jabłoński Mężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
-LipnoZapłacono
107.Piotr KalinowskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
PłockPłock
108.Tomasz JanikMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
KT MTB TEAMBydgoszczZapłacono
109.Paweł Grabowiecki Mężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
ZenoTeamIława Zapłacono
110.Henryk WazaMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
SPDEEKAAWrocław Zapłacono
111.Radosław WąsewiczMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Rowerowe LipnoLipnoZapłacono
112.Robert HelminMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
BrakBydgoszczZapłacono
113.Jarosław GralewskiMężczyźni(20-29lat)DŁUGI
NJS MTB WłocławekWłocławekZapłacono
114.Marek MazurkiewiczMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
MTB FordonBydgoszcz
115.Filip AntoszewskiMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
CrossFit ToruńToruń Zapłacono
116.Jacek GorzkiewiczMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
CrossFit ToruńToruńZapłacono
117.Andrzej KłodawskiMężczyźni(50-59lat)KRÓTKI
NMLNowe Miasto LubawskieZapłacono
118.Patryk WszelakiMężczyźni(20-29lat)DŁUGI
Lipa mtbLipnoZapłacono
119.Aleksandra KowalskaDziewczynki(14-15lat)MALUTKI
AGRO MIL MTB green teamWąbrzeźno
120.Marta GórskaKobiety(20-29lat)KRÓTKI
BrakGrucznoZapłacono
121.Adrian KozłowskiMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
93081908192Bydgoszcz
122.Mirosław SzmońMężczyźni(60+)DŁUGI
Rowerowa BrzozaBydgoszczZapłacono
123.Mariusz KaczyńskiMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
NMLNowe Miasto Lubawskie
124.Gabriel GościńskiChłopcy(8-9lat)MALUTKI
Sprint GrębocinToruńZapłacono
125.sebastian chybaMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Płocki Klub KolarskipłockZapłacono
126.Patryk SzmejterMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
Królowie LasuSolec KujawskiZapłacono
127.Maciej WysockiMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
Królowie LasuSolec KujawskiZapłacono
128.Eryk GrzędzickiMężczyźni(16-17lat)KRÓTKI
Golub-DobrzyńGolub-Dobrzyń
129.ZOFIA KOSZCZKADziewczynki(8-9lat)MALUTKI
LIPNO
130.Aleksander KOSZCZKAChłopcy(12-13lat)MALUTKI
NIEZRZESZONYLIPNO
131.Wojciech KowalczykMężczyźni(18-19lat)KRÓTKI
Komobike ScottSusz Zapłacono
132.Dariusz PacukDziewczynki(10-11lat)MALUTKI
PacukiToruń
133.Kuba BłaszczykMężczyźni(16-17lat)KRÓTKI
Płocki Klub Kolarski Płock
134.PIOTR SOBIERALSKIMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
V02maxTCZEWZapłacono
135.Michał WyżlicMężczyźni(16-17lat)DŁUGI
Komobike ScottLubawa
136.Lukasz StramekMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Crossfit ToruńTorun
137.Sylwia RzeczkowskaKobiety(30-39lat)KRÓTKI
WYWROTOWCY SKĘPESkępeZapłacono
138.Krzysztof KwaśniewskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Bart j-bikeSkarszewoZapłacono
139.Patryk KrajewskiMężczyźni(20-29lat)DŁUGI
Euro Bike Kaczmarek Electric TeamPoznań
140.Paweł DrajczykMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Płocki Klub KolarskiPłock Zapłacono
141.Tymon RucińskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Pryma SortTurZapłacono
142.Krzysztof PrzybyłMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
KT mtbBydgoszczZapłacono
143.Kamil KruszyńskiMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
SISU-OWB teamToruńZapłacono
144.Adam MałeckiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
KS ZRYW RadziejówDobreZapłacono
145.Krystian ZiółkowskiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
BrakBydgoszczZapłacono
146.Joanna Brzustewicz ZiółkowskaKobiety(40+)KRÓTKI
brakBydgoszczZapłacono
147.Adam MowińskiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
BrakNowe miasto lubawskieZapłacono
148.Michał MałeckiMężczyźni(50-59lat)KRÓTKI
Zryw Radziejów / roweroskopRadziejówZapłacono
149.Kamil MierzynskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
BrakWloclawekZapłacono
150.Jarosław PiechnaMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
_ŚwiecieZapłacono
151.Robert DulębaMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
KS Zryw Radziejów / Roweroskop.plRadziejówZapłacono
152.Amelia SzpanelewskaDziewczynki(8-9lat)MALUTKI
lipnoLipno
153.Dariusz SzpanelewskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
xxLipnoZapłacono
154.Damian PtaszyńskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
SamGrochowalsk
155.Mateusz SztramkowskiMężczyźni(18-19lat)KRÓTKI
Niezrzeszony Golub-DobrzyńZapłacono
156.Wojciech BatorskiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
CrossFit Toruń87-100Zapłacono
157.Tobiasz AdamskiChłopcy(10-11lat)MALUTKI
Lipno
158.Tomasz DominiakMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
KS ZRYW RadziejówRadziejówZapłacono
159.Paweł SzymerskiMężczyźni(50-59lat)KRÓTKI
PEK-MONT EKIPA MTBDrobinZapłacono
160.Marek JózefowiczMężczyźni(50-59lat)KRÓTKI
LipnoLipnoZapłacono
161.marcin chojnickiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
rowerowe lipnolipnoZapłacono
162.Piotr StraszewskiMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
NJS MTB WłocławekWłocławekZapłacono
163.Edyta Jakubowska-OlechKobiety(40+)KRÓTKI
MTB Eldar ŚwiecieŚwiecie
164.Sławomir TężyckiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
XyzLipnoZapłacono
165.Wioletta KucharskaKobiety(30-39lat)KRÓTKI
KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ Golub-DobrzynZapłacono
166.adam kuczyńskiMężczyźni(50-59lat)KRÓTKI
43WłocławekZapłacono
167.Paweł SeifertMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Płocki Klub KolarskiPłockZapłacono
168.Paweł AleksińskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
NJS MTB WłocławekWłocławekZapłacono
169.Mariusz KaliszewskiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
KS SzafrankiOstródaZapłacono
170.mariusz binieckiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
bnk mtbWłocławek
171.Jakub KRZYŻYKOWSKIMężczyźni(16-17lat)KRÓTKI
KS SPRINT GRĘBOCIN GRĘBOCINZapłacono
172.Adam KrzyżykowskiChłopcy(10-11lat)MALUTKI
KS SPRINT GRĘBOCINGrębocin
173.Paweł RudzińskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Twister TeamMławaZapłacono
174.Radoslaw RogalskiMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
Professional HR / CB163BydgoszczZapłacono
175.Łukasz BautembachMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Rowerowe LipnoLipno
176.Aleksander KulpaMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
CSU Racing Team BydgoszczBydgoszczZapłacono
177.Tomasz DoleckiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Funbike ToruńToruńZapłacono
178.Dariusz GrundmanMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
GK Gryf TczewTczew
179.Marek ObieleckiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
niezrzeszonyWłocławekZapłacono
180.Michał JaguszewskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
CrossFit ToruńToruńZapłacono
181.Emanuel Weber Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI
CYKLOPUNKT Funbike Toruń TORUŃ Zapłacono
182.Michał JankowskiMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
LipnoZapłacono
183.Marcin NowackiMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
Chłopaki z pakiInowrocławZapłacono
184.Łukasz KarwickiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
KrejziRowerDąbrowa ChełmińskaZapłacono
185.Kuba MichalskiMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
??Lipno
186.Stanisław SadurskiMężczyźni(50-59lat)KRÓTKI
ToruńToruńZapłacono
187.Maciej SadurskiMężczyźni(20-29lat)DŁUGI
ToruńZapłacono
188.Tomasz PszczółkowskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Poznań
189.Tomasz SajnagaMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Lipa MTBLipnoZapłacono
190.Michał Zurel Mężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Cykliści Rypin Rypin Zapłacono
191.Wojciech KowalewskiMężczyźni(50-59lat)KRÓTKI
BrowerowyBydgoszczZapłacono
192.Agnieszka PrzekwasińskaKobiety(30-39lat)KRÓTKI
BrowerowyBydgoszczZapłacono
193.Jakub GabryszewskiChłopcy(12-13lat)MALUTKI
LipnoLipno
194.Robert GabryszewskiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
LipnoLipnoZapłacono
195.Aleksander PiórkowskiMężczyźni(50-59lat)KRÓTKI
CARBON TEAM TORUŃToruńZapłacono
196.Krzysztof PiaseckiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Cyklisci RypinRypinZapłacono
197.Adam OsenkowskiMężczyźni(50-59lat)KRÓTKI
MEGALIA ToruńToruń
198.Adam PODGÓRSKIMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Cykliści RypinRypinZapłacono
199.Marek GoślickiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
-LipnoZapłacono
200.Paweł HeinrichMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
BrakBydgoszczZapłacono
201.Piotr GóralskiMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
Płocki Klub KolarskiPłock
202.Fabian WeisbrótMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
www.plastjan.com.plŚwiecieZapłacono
203.Dawid FifielskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
www.plastjan.com.plŚwiecieZapłacono
204.ROBERT PECIAKOWSKIMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
PEK-MONT EKIPA MTBBIELSKZapłacono
205.Norbert JędrzejczykMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
BrakBydgoszczZapłacono
206.Wiktor PolonisMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Płocki klub kolarskiBiałaZapłacono
207.Paweł MikołajczykMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
WSKG Rowery Jamróz Kenda TeamWłocławek
208.Kamil WidziszChłopcy(14-15lat)MALUTKI
Włocławek
209.GRZEGORZ GOGULSKIMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
TORUŃTORUŃZapłacono
210.Michał PrzybytekMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
ASE TREK GDYNIAGdyniaZapłacono
211.Bogdan MańkowskiMężczyźni(50-59lat)KRÓTKI
-----------------WłocławekZapłacono
212.MARIUSZ KOPROWSKIMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
-PŁOCK
213.Jarosław SzychMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Orbit one cyclingWielki LUBIEŃZapłacono
214.ARTUR DYLEWSKIMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
KS ZRYW RADZIEJÓW BYCZYNAZapłacono
215.piotr gadajMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Bang Bang GrudziądzlipnoZapłacono
216.Jakub GłąbChłopcy(12-13lat)MALUTKI
Lipa MTB Lipno
217.Patryk GłąbChłopcy(10-11lat)MALUTKI
Lipa MTB Lipno
218.Rafał KnapińskiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Rowerowe Koronowo KoronowoZapłacono
219.Paweł GlazińskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Rowerowe KoronowoKoronowoZapłacono
220.Bartosz BejmMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
BejmTeamKołoZapłacono
221.Paweł SzymkowiakMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
brakBydgoszcz
222.Tomasz StrzemiecznyMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
Płocki Klub KolarskiPłockZapłacono
223.Katarzyna PakulskaKobiety(20-29lat)DŁUGI
ADALIGHT AREALAMPGostyninZapłacono
224.Ryszard JakubowskiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
ilawaIławaZapłacono
225.Tomasz ŻychowiczMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
TREK Rondo Falbanka TEAMwłocławekZapłacono
226.Krzysztof Wojciechowski Mężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
JanikowoJanikowoZapłacono
227.Rafał SZTUROMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
SISU-OWB teamLUBICZZapłacono
228.Piotr KozłowskiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
GTRGOLUB-DOBRZYŃZapłacono
229.Dariusz KoźmińskiMężczyźni(60+)KRÓTKI
-----------WłocławekZapłacono
230.Marcin PraxmajerMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
Płocki Klub KolarskiPłockZapłacono
231.Maciej KorytowskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Rowerowe Lipno LipnoZapłacono
232.Radosław KasperekMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
Świecie
233.Artur Cirug Mężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
BrakBydgoszcz Zapłacono
234.Przemysław WiśniewskiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
amator - prywatnieWŁOCŁAWEKZapłacono
235.Przemyslaw SnowackiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
CSU Racing Team BydgoszczBydgoszczZapłacono
236.Mikołaj TuszyńskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
MTB Racing TuszyńskiKowalewoPomorskie
237.ADAM LUTOBORSKIMężczyźni(50-59lat)DŁUGI
SISU-OWB teamBYDGOSZCZZapłacono
238.Bartosz GłąbChłopcy(14-15lat)MALUTKI
brakLipno
239.Marek MigdalskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Klub Kolarski Wda ŚwiecieŚwiecie
240.Marek KucharskiDziewczynki(12-13lat)MALUTKI
KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ Golub-Dobrzyń
241.Maksymilian WiśniewskiMężczyźni(20-29lat)DŁUGI
SPCToruńZapłacono
242.Sławek ŁątkowskiMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
OrkaMasters IławaLubawa
243.Adam SieradzkiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Inowrocław Team MTBInowrocławZapłacono
244.Krzysztof ŁuczakMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Inowrocław Team MTB InowrocławZapłacono
245.Krzysztof GałgańskiMężczyźni(50-59lat)DŁUGI
SISU-OWB teamOsielskoZapłacono
246.Krzysztof PiątekMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
BRAKMełnoZapłacono
247.Radosław WojciechowskiMężczyźni(20-29lat)DŁUGI
RDC RadomiceLipnoZapłacono
248.Konrad MiklasMężczyźni(50-59lat)KRÓTKI
JanikowoJanikowoZapłacono
249.Krystian WojciechowskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
WSKG Rowery Jamróz Terbud TeamWieniec
250.Mariusz SiwaMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
rowerowe lipnoLipnoZapłacono
251.Szczepan WilczewskiMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
brak Lidzbark
252.Marcin ŁukawczykMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
TREK Rondo Falbanka TEAMWłocławek
253.Wojciech ZupaMężczyźni(50-59lat)DŁUGI
SISU-OWB teamBydgoszczZapłacono
254.Maciej Karpiński Mężczyźni(30-39lat)DŁUGI
Team SWIMWłocławek Zapłacono
255.Stanisław PawłowskiMężczyźni(50-59lat)KRÓTKI
WSKG Rowery Jamróz Terbud TeamWłocławek
256.Magdalena WenderlichKobiety(30-39lat)DŁUGI
Lipa MTBLipno
257.Paweł WenderlichMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
Lipa MTBLipno
258.Jacek ŁącznyMężczyźni(50-59lat)DŁUGI
Zakręceni na Stale Nova TradingOsiek n/Wisłą Zapłacono
259.Maciej SiedleckiMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
BrakBydgoszczZapłacono
260.Mateusz ChojnowskiChłopcy(10-11lat)MALUTKI
LipnoLipno
261.Stanisław Zaborowski Mężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
Lipa MTBLipno Zapłacono
262.Janusz BudzanowskiDziewczynki(8-9lat)MALUTKI
LipnoLipno
263.Paweł KrzyżanowskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
OwadyWłocławekZapłacono
264.Adam PoniatowskiMężczyźni(60+)DŁUGI
Trek Rondo Falbanka TEAMWłocławekZapłacono
265.Piotr PrzybyszewskiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
ZENISolec kujawskiZapłacono
266.Gerard SiedleckiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
BydgoszczZapłacono
267.Adam TerleckiMężczyźni(60+)DŁUGI
Zlasowane WapnoPoznańZapłacono
268.JACEK BRATKOWSKIMężczyźni(50-59lat)KRÓTKI
MrozBike TeamBydgoszczZapłacono
269.MAREK STREKMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
LIPA MTBLIPNO
270.Filip DorschChłopcy(14-15lat)MALUTKI
NbikeAkademyBydgoszcz
271.Przemysław SkorupskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Rowerowe Lipno LipnoZapłacono
272.Martyna DykalskaKobiety(16-19lat)KRÓTKI
Cykliści RypinRypinZapłacono
273.Przemysław BehnkeMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Płocki Klub Kolarski PłockZapłacono
274.Damian StolarskiMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
LipnoLipnoZapłacono
275.Dariusz SibińskiMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
Płocki Klub KolarskiPłockZapłacono
276.Grzegorz BłaszczykMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Płocki Klub Kolarski Płock
277.Artur SzmytMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
Nbike AcademyBydgoszcz